Medya İş Bilim Kreşi yaz okuluna hazır

Tarihine, manevi değerlerine, sosyal sorumluluklarına ve etik doğrularına sahip, merhamet, sevgi, saygı, doğruluk, nezaket duyguları besleyen, ailesine ve milletine bağlı, disiplini içselleştirmiş, proplem çözebilen, araştıran, özgüvemi tam ve etkili iletişim kurabilen bireyler yetiştirme misyonu ile yola çıkan Medya İş Bilim Kreşi; tam gün - yarım gün seçenekli eğitim modeli ile yaz okuluna hazır.

Sabah kahvaltısı, öğle yemeği, ikindi öğünü ve meyve saatleri ile çocuklarımızın gün içerisindeki temel beslenmesinin sağlandığı kreşimizde, yüzme, at binme, dış alan gezileri, scamper çalışmaları, oryantiring, fotoğrafçılık, bilim atolyeleri su ve kum oyunları, yoga, orff eğitimi, origami etkinlikleri geri dönüşüm atölyeleri ve bocce etkinlikleri vb. gibi aktivitelerle de yaz okulunda çocuklarımıza eğlenirken öğrendikleri bir yaz okulu vaad ediyoruz.

Özgün, güvenli, gelişimi destekleyen, sağlıklı bir ortamda geçmişten geleceğe köprü kurarak kendini sürekli yenileyen nitelikli bir nesi yetiştirmek ve saygın bir eğitim kurumu olmak vaadiyle yola çıkan kreşimize siz değerli velilerimizi ve çocuklarımızı bekliyoruz.

Yaz okulu kayıtlarımızın yanı sıra 2-6 yaş kayıtlarımız da devam ediyor.

İletişim: +90312 231 7007

Medya İş Sendikası
Medya İş Sendikası
MEDYA İŞ SENDİKASI ŞUBELERİ
HUKUKSAL KONULAR
MEDYA İŞ SENDİKASI YAYINLARI
E-DEVLET ÜZERİNDEN ÜYELİK
"Neden sendikalı olunmalı"
Medyais.org © 2019 Tüm Hakları saklıdır.. Çerez PolitikasıKullanım KoşullarıGizlilik Bildirimiİletişim